Firma powstała z myślą o stworzeniu linii produktów najwyższej jakości. Dla makijażystów, artystów, ludzi z pasją. Naszym marzeniem jest inspirować ludzi używających pędzli. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z modelkami, pannami młodymi i kursantkami zaprojektowaliśmy linię pędzli do makijażu. Zrodzone z pasji do makijażu. Miesiące pracy, nieprzespane noce spędzone na projektowaniu i dopieszczaniu najdrobniejszych szczegółów. Od pomysłu do realizacji. Testowanie, porównywanie, ciągły wybór. Tysiące przemierzonych kilometrów w poszukiwaniu odpowiedniej jakości wykonania, setki makijaży, dziesiątki odbytych kursów. Wszystko, by spełnić marzenie o własnej marce.

Wysoko postawiona poprzeczka, ambitny cel stworzenia najlepszego produktu na rynku. Tak powstał pierwszy produkt - zestaw pędzli Konturovnia Beauty Brushes. Szeroki zakres zastosowania od produktów suchych jak i tych nakładanych na mokro. Kolekcja zawiera pędzle głównie z włosiem taklonowym jak również z wiewiórki, imitacji włosia wiewiórki, kozy, nylonu i włosia proteinowego. Zestaw zawiera pędzle do twarzy, oczu, brwi i ust. Produkowane ręcznie w Rosji. Zbudowane z komponentów najwyższej jakości, delikatne i trwałe jednocześnie.

Każdy z pędzli został dokładnie przemyślany.

Wyraź siebie, pracuj z luksusowymi produktami z najwyższej półki. Pędzle Konturovnia Beauty pomogą Ci w twórczej pracy i pozwolą wydobyć naturalne kobiece piękno.

"Te pędzle są moją odpowiedzią na potrzebę posiadania idealnego zestawu przez profesjonalistę"

Karolina Ratajczak

Założyciel firmy Konturovnia Beauty
Karolina Ratajczak