Akcesoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sharp Me Sharpener – Temperówka

Nareszcie jest! Temperówka Sharp Me Sharpener skrojona na miarę naszych konturówek w plastikowych opakowaniach. Najwyższej jakości ostrze do zadań specjalnych, które poradzi sobie z każdą kredką.

34,90 

SHARP IT BLENDER

Gąbeczka do makijażu przeznaczona do produktów kremowych i suchych, zdobiona naszym logo. Stwórz idealny makijaż twarzy i oka(!) przy użyciu naszej nowości! Ten produkt ma naprawdę wiele zastosowań. Oprócz klasycznego nałożenia podkładu, korektora, kremowego bronzera oraz różu wykonasz przy jej użyciu baking, podcięcie konturowania i makijażu oka, w łatwy sposób usuniesz za jej pomocą swoje błędy makijażowe (szkoda, że nie działa również na te życiowe!). Jest niezwykle miękka, została stworzona specjalnie dla Was przy pomocy najnowszych technologii, tak aby sprostać waszym oczekiwaniom. Gąbka nie pozostawia na twarzy nieestetycznych smug, plam. Sposób użycia: przed aplikacją produktów na twarz konieczne jest zwilżenie gąbeczki

29,99 

BABY BLENDER SET (2 sztuki)

Mini gąbeczki do makijażu przeznaczone do produktów kremowych i suchych, zdobione logo Konturovnia Beauty. Nasze maluszki idealnie posłużą Ci do perfekcyjnej aplikacji korektora i bakingu pod okiem, ułatwią Ci pracę w ciężko dostępnych miejscach, takich jak załamania przy skrzydełkach nosa, kącik oka, powieki. Sposób użycia: przed aplikacją konieczne jest zwilżenie gąbeczki. W skład zestawu wchodzą dwie gąbeczki.

26,00 

VUESET – SENECA – 6 sekcji

Organizer na kosmetyki. 6 przegródek.

59,90 

VUESET – KING JACK – 24 sekcje

Organizer na kosmetyki. 24 przegródki.

129,90 

Świeczka Sojowa

Sojowa świeczka o luksusowym zapachu idealnym do wnętrza Twojego salonu, czy studia makijażu. Piękna różowa etykieta ozdobiona napisem o wykonczeniu rose gold.

99,00 

VUESET – GYPSY – organizer 9 sekcji

Organizer ma kosmetyki. 9 przegródek.

59,90 

VUESET – RIO – organizer 48 sekcji

Organizer na kosmetyki. 48 przegródek.

129,90 

VUESET – BANANAMAN – organizer 1 sekcja

Organizer na kosmetyki i akcesoria. 1 duża przegródka.

109,90 

VUESET – konektor

Zapięcie do mocowania organizerów takich jak Gypsy, Bella, Seneca na obręcz.

15,90 

VUESET – RING

Kółko do mocowania organizerów takich jak Gypsy, Bella, Seneca.

19,90 

VUESET – ECHO – organizer 1 sekcja

Organizer na kosmetyki. 1 przegródka.

79,90 

VUESET – TAXI – organizer 5 sekcji

Organizer na kosmetyki / akcesoria. 5 przegródek.

79,90