Pędzle do makijażu twarzy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zestaw pędzli do makijażu 11 sztuk

Zestaw 11 pędzli do makijażu twarzy i oczu. W skład zestawu wchodzą: - pędzel do podkładu - pędzel do bronzera - pędzel do rozswietlacza - pędzel do nakładania pudru pod oko - pędzel do korektora - pędzel do blendowania powieki - duży pędzel do dolnej powieki lub do aplikacji cieni / produktów sypkich - mały pędzel do dolnej powieki / detali - pędzel kulka - pędzel do produktów mokrych - pędzel do brwi / eyelinera / kreski cieniem Pędzle wykonano z włosia syntetycznego.

749,00 

BRUSH NO 1

Syntetyczny, mięciutki pędzel do pracy na mokro. Najlepiej sprawdzi sie do nakładania podkładu, konturovania twarzy, aplikacji różu na mokro.

99,00 

BRUSH NO 2

Pędzel, na który wiele z Was od dawna czekało. Hit naszych warsztatów z makijażu i szkoleń online. Każda z Was chciała go mieć, by móc lepiej pracować prezentowanymi technnikami. Idealny do wtłaczania korektora oraz pudru pod oko. Precyzyjny, ultra miękki, mały mistrz każdego makijażu.

99,00 

BRUSH NO 3

Pędzel dla każdego, do wszystkiego. Może nie ugotuje mężowi obiadu, ale makijażowo wykona wszystkie najważniejsze czynności. Nałoży puder, wykonturuje twarz, nałoży na nią róż i rozświetli. Nie zapomnij pomiędzy każdym z tych kosmetyków wytrzeć z włosia poprzedniego produktu! Stosuj tylko do aplikacji na sucho.

109,00 

BRUSH NO 4

Pędzel do nakładania pudru pod okiem, czy w innych trudno dostępnych miejscach. Idealnie sprawdzi się do delikatnej aplikacji różu.

79,00 

KL3 pędzel do makijażu

Pędzel KL 3 WŁOSIE: koza + imitacja wiewiórki - długość włosia 2,7 cm - długość pędzla 16 cm Pędzel został stworzony z bardziej twardego włosia, by perfekcyjnie rozkładał produkty kremowe, takie jak podkład oraz inne kremowe kosmetyki do twarzy. Świetnie sprawdzi się również do konturowania na sucho. Kolekcja limonkowa jest dla nas wyjątkowa, ponieważ została stworzona dla profesjonalistów. Tylko oni docenią jej jakość. Włosie najwyższej jakości, miękkie i przyjemne dla skóry. Matowe trzonki w wyróżniającym się kolorze tylko dopełniają uczucie luksusu. Kolekcja ta uzupełnia kolekcję fioletową.

159,99 

KK5 – pędzel do podkładu

KK5 - pędzel MIX - koza i włosie proteinowe długość włosia: 3,5 cm długość pędzla: 17,5 cm Zastosowanie: Aplikacja podkładu oraz innych kosmetyków mokrych.

149,00 

KK13 – pędzel do podkładu, do korektora

KK13 - pędzel MIX - koza +włosie proteinowe długość włosia: 2,5 cm długość pędzla: 16,5 cm Zastosowanie: Aplikacja podkładu, korektora pod okiem.

129,00