Firma powstała z myślą o stworzeniu linii produktów najwyższej jakości. Dla każdej z nas. Naszym marzeniem jest inspirować ludzi. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami zaprojektowaliśmy linię kosmetyków i pędzli do makijażu.

Wszystko zrodzone z pasji do makijażu.

Miesiące pracy, nieprzespane noce spędzone na projektowaniu i dopieszczaniu najdrobniejszych szczegółów. Od pomysłu do realizacji. Testowanie, porównywanie, ciągły wybór. Tysiące przemierzonych kilometrów w poszukiwaniu odpowiedniej jakości wykonania, setki makijaży, dziesiątki odbytych kursów. Wszystko, by spełnić marzenie o własnej marce.

Wysoko postawiona poprzeczka, ambitny cel stworzenia najlepszego produktu na rynku. Tak powstał pierwszy produkt – zestaw pędzli Konturovnia Beauty Brushes. Szeroki zakres zastosowania od produktów suchych jak i tych nakładanych na mokro. Zbudowane z komponentów najwyższej jakości, delikatne i trwałe jednocześnie.

Każdy z pędzli został dokładnie przemyślany. Później było tylko bardziej kolorowo.

Wyraź siebie, pracuj z luksusowymi produktami z najwyższej półki. Produkty Konturovnia Beauty pomogą Ci w twórczej pracy i pozwolą wydobyć naturalne kobiece piękno.

Karolina Ratajczak

Założyciel firmy Konturovnia Beauty

Newsletter

Odbierz 5% rabatu na pierwsze zakupy!

    Obserwuj nas na instagramie

    © 2024 konturovniabeauty.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.